Mazurskie Centrum Odszkodowań w Ostródzie

– dowiedz się więcej o naszej firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od początku swojej działalności związane jest z regionem Warmii i Mazur. Mamy niezbędne doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań – począwszy od szkód poniesionych w wypadku w drodze do pracy lub w pracy, przez odszkodowanie za kolizje, kończąc na problemach z zaniżonym odszkodowaniem.


Nie zastanawiaj się dłużej, jak ubiegać się o odszkodowanie
– wybierz współpracę z profesjonalistami

Za podstawowy element działalności uważamy dobro Klienta. To wartość nadrzędna, którą kierujemy się w codziennej działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa była prowadzona z zachowaniem realizacji indywidualnych potrzeb. W procesie dochodzenia zadośćuczynienia bądź odszkodowań nie korzystamy z usług pośredników. Zapewniamy kompleksową pomoc w uzyskaniu odszkodowania dla wszystkich mieszkańców Ostródy, a także okolicznych miejscowości znajdujących się w regionie. Mamy niezbędne doświadczenie zarówno w postępowaniach polubownych, jak i na drodze sądowej.


Zakres działalności Centrum Odszkodowań w Ostródzie

Możesz rozpocząć z nami współpracę bez żadnych opłat wstępnych, jeśli chcesz domagać się między innymi:

  • - odszkodowania komunikacyjnego (odszkodowania powypadkowe, dla potrąconego itp.),
  • - zadośćuczynienia za śmierć bliskich,
  • - odszkodowania za wypadek w pracy,
  • - rekompensaty związanej z ubezpieczeniem OC,
  • - odszkodowań medycznych – za błąd w sztuce lekarskiej.

Końcowa prowizja związana jest ze stopniem wypełnienia założeń, czyli wyniku naszej pracy. Podlega negocjacjom przed rozpoczęciem wszelkich działań, aby każdy Klient miał świadomość, jakie koszty poniesie w przypadku uzyskania odszkodowania.